Tüm ürünlerde HAVALE/EFT ile %2 İNDİRİM !
Sende Kendi Üyeliğin ile Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Olabilirsin Güvenli Alışveriş ve Fırsatlar İçin Tıkla!!! Sende Kendi Üyeliğin ile Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Olabilirsin Güvenli Alışveriş ve Fırsatlar İçin Tıkla!!! Sende Kendi Üyeliğin ile Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Olabilirsin Güvenli Alışveriş ve Fırsatlar İçin Tıkla!!! Sende Kendi Üyeliğin ile Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Olabilirsin Güvenli Alışveriş ve Fırsatlar İçin Tıkla!!!

Ofiste enerjik kalmanın yollarını hadi hep beraber öğrenelim.

Tarih: 04.10.2023 23:37
Ofiste enerjik kalmanın yollarını hadi hep beraber öğrenelim.
Gün boyu ofiste, masa başında hareketsiz kalmak ve beslenme düzeninin bozulması belli metobolik problemlerine yol açabilir. Ofiste çalışmanın verdiği olumsuz etkileri azaltmak için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır.

Gün boyu ofiste, masa başında hareketsiz kalmak ve beslenme düzeninin bozulması belli metobolik problemlerine yol açabilir. Ofiste çalışmanın verdiği olumsuz etkileri azaltmak için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır. Biz de sizin için bunları sıraladık:

  1. Hareketsiz kalmak, hareket etmekten daha zordur. Çünkü hareketsiz kalmak için kaslarımızı devamlı kasılı tutmamız gerekir. O nedenle bütün gün oturduğunuz halde kronik yorgunluk çekersiniz. Belli aralıklarla oturduğunuz yerden esneme hareketleri yaparak bunu önleyebilirsiniz.
  2. Omuz ağrısı çekmemek ve uyuşma ve güç kaybı yaşamamak için bilgisayar ekranınızı göz hizanızda, klavyenizi kollarınız rahat pozisyonda olacak şekilde gövdenize yakın tutun. Klavyeye doğru uzanarak omuzlarınızı öne doğru açılandırmaktan kaçının. Klavye ve farenin, kol eklemlerinizi bükülü halde tutmayı engelleyecek mesafede olmasına özen gösterin.
  3. İşin yoğunluğuna kapılıp su içmeyi unutmayın. Masanızda büyük bir şişede su bulundurun ve gün içinde sürekli su için. Su içme alışkanlığını henüz edinemediniz iseHerbalife Çay ile başlayabilir, soğuk yada sıcak harika içecekler hazırlayabilirsiniz.
  4. Öğle arasında dışarıdan yemek söylemek yerine, kısa süre de olsa dışarı çıkın ve yemeğinizi dışarıda yiyin. Oksijen almış da olursunuz.
  5. Arada sırada yerinizden kalkıp arkadaşlarınızın yanına gidip biraz sohbet edebilirsiniz. Böylece hem hareket etmiş hem de beyninizi biraz dinlendirmiş olursunuz.
  6. Kan şekerinizin düşmesine sebep olacak uzun süre açlığınızı gidermek için ara öğünleri atlamayın. Protein bar gibi atıştırmalıkları masanızda bulundurursanız arada açlığınızı yatıştırabilirsiniz.
  7. Asansör yerine merdivenleri kullanarak kendinize daha fazla hareket edebileceğiniz imkanlar yaratabilirsiniz
İlgili Ürünler
Danışmana Sor!
Yükleniyor...