Tüm ürünlerde HAVALE/EFT ile %2 İNDİRİM !
Sende Kendi Üyeliğin ile Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Olabilirsin Güvenli Alışveriş ve Fırsatlar İçin Tıkla!!! Sende Kendi Üyeliğin ile Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Olabilirsin Güvenli Alışveriş ve Fırsatlar İçin Tıkla!!! Sende Kendi Üyeliğin ile Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Olabilirsin Güvenli Alışveriş ve Fırsatlar İçin Tıkla!!! Sende Kendi Üyeliğin ile Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Olabilirsin Güvenli Alışveriş ve Fırsatlar İçin Tıkla!!!

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizin teslimat süresi kargo firması ve adresinize bağlı olarak değişmekte olup ortalama 2-4 iş günü arasındadır.
 
Siparişinizin kargo öncesi hazırlık süreci gönderici firmanın iş yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle beraber özel ürünler hariç tahmini 1 iş günüdür. Ancak özel ürünler veya stok tükenmesi durumları için tedarik süreci değişkenlik gösterebilir. Bu durumda danışmanlarımız sizi detaylı bilgilendirir.
Kargonuzu, anasayfa dan oturum açıp, hesabım sayfasına giderek, solda ki menüyü takip ederek kargo takip butonuna tıklayarak izleyebilirsiniz.

 
Kargo ücreti Tüm Türkiye'ye 49 TL olup 1000 TL ve üzeri siparişlerde Ücretsiz Kargo Kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Hizmetimiz bulunmakta olup, hizmet bedeli 41.00 TL, Kargo+Kapıda Ödeme Toplam 90 TL'dir

Yurtdışı kargo ücretleri bulunduğunuz ülkeye göre değişmekte ve sipariş tutarınıza göre ücretsiz de olabilmektedir. Yurtdışı kargo ücretleri için iletişime geçiniz.
 
Türkiye içerisinde ve 90 dan fazla ülkeye kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Türkiye siparişlerinizi direkt sitemiz üzerinden verebilirsiniz.
Türkiye dışından sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Yurtiçi gönderilerinde tedarikçi firmaların sözleşmeli olduğu firmalar ile çalışılmaktadır.
Çalışılan bazı kargo firmaları:  Yurtiçi Kargo ve Ptt Kargo
Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer paketiniz hasar görmüş bir şekilde gelmişse, gönderiyi teslim almadan önce kargo firmanızdan hasar tespit tutanağı alarak 3 gün içinde firma yetkililerine durumu bildiriniz.
Belirtilen adreste bulunamadığınız durumunda; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir. Sipariş numaranız ile birlikte kargo firmasına başvurarak teslimatın yeniden gönderilmesini talep edebilir ya da en yakın şubeden teslim alabilirsiniz.
*Siparişinizin tedarikçisine iade edilmemesi için 3 gün içerisinde (Kargo firmasına göre değişkenlik gösterebilir) gönderinizi belirtilen kargo şubesinden almalısınız.
Hesabım bölümünden kargo takip numaranızı alarak ilgili kargo firması ile iletişime geçebilirsiniz. Akabinde kargo firmasının yönlendirmesi dahilinde kargonuzu şubeden teslim alabilirsiniz.
Her siparişiniz ayrı bir gönderi olarak değerlendirilmektedir. Farklı zamanlarda verdiğiniz siparişlerin aynı anda teslim edilmez.
 
Siparişiniz gönderisi firma tarafından işleme alınmadan önce siparişinizin teslimat adresini Siparişlerim bölümünden değiştirebilirsiniz.
Danışmana Sor!
Yükleniyor...