Tüm ürünlerde HAVALE/EFT ile %2 İNDİRİM !
Sende Kendi Üyeliğin ile Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Olabilirsin Güvenli Alışveriş ve Fırsatlar İçin Tıkla!!! Sende Kendi Üyeliğin ile Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Olabilirsin Güvenli Alışveriş ve Fırsatlar İçin Tıkla!!! Sende Kendi Üyeliğin ile Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Olabilirsin Güvenli Alışveriş ve Fırsatlar İçin Tıkla!!! Sende Kendi Üyeliğin ile Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Olabilirsin Güvenli Alışveriş ve Fırsatlar İçin Tıkla!!!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Sağlıklı ara öğünler konusunda tavsiyeye ihtiyacınız varsa, Herbalsponsor.com 'un sizin için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz. İdeal olan, sağlıklı ara öğünlerin faydalı karbonhidratlar ve biraz da protein içermesidir. Protein açlığınızı bastırmaya yardımcı olurken, içeriğinde su ve lif bulunan sağlıklı karbonhidrat kaynakları (meyve, sebze ve tam tahıllar) sizi tok tutar. Zaman zaman aynı şeyleri yemekten sıkılabiliriz. Eğer dönüp dolaşıp her gün aynı ara öğünleri tüketiyorsanız, aşağıda yer alan sağlıklı ara öğünlere bir şans verebilirsiniz. Hem de hepsi sadece 150 ya da daha az kalori içeriyor.

Herbalife Nutrition ürünleri de bu sağlıklı ara öğünler arasında yer alır. Bu ürünler, vücudun ihtiyaç duyduğu besinleri dengeli bir şekilde sunarak sağlıklı bir ara öğün alternatifi sunar. Bu ürünleri deneyerek sağlıklı beslenme alışkanlıklarınıza katkıda bulunabilirsiniz.

Danışmana Sor!
Yükleniyor...